^Наверх

*Результати можуть відрізнятись для різних споживачів і залежати від індивідуальних особливостей людини , прикладених зусиль , фізичних навантажень , способу життя і т.д.

Спосіб зменшення апетиту

Будь-який сучасний людина прагне до стрункої фігури і її збереженню. Лікарі-ендокринологи і дієтологи всіх країн однозначно говорять про те, що «жорсткі» дієти і голодування не приносять позитивних результатів у боротьбі зі зниження ваги, а сприяють виникненню стресової ситуації, негативно впливає на здоров'я. Скинуті таким чином кілограми швидко повертаються.

Як же підтримати струнку і красиву фігуру без навантаження на нервову систему?
Чи можна утримати в рамках свій апетит?

Потрібно всього лише контролювати свій апетит і не переїдати.

 

 Що таке апетит

калорії

Апетит в перекладі з латині означає «бажання» або «прагнення». Необхідно відрізняти апетит від почуття голоду. Останнє базується на потреби організму людини в поживних речовинах і часто супроводжується неприємними відчуттями. Центр голоду, що реагує на рівень глюкози в крові, знаходиться в головному мозку. Зменшення цього рівня викликає у людини стан дискомфорту, пов'язане з бажанням поїсти. Виникнення апетиту пов'язано не з потребою в їжі, а з уявленнями про процес її задоволення. Такий стан супроводжується приємними емоційними відчуттями.

Він виникає під впливом таких зовнішніх подразників, як рясний вибір страв та їх спокусливість. Тому кожна людина іноді з'їдає більше, ніж потрібно для поповнення запасів енергії.

У більшості людей апетит підвищується у вечірній час і в осінньо-зимовий період. Підвищення апетиту відбувається і при хронічному недосипанні. При нестачі сну підвищується тривожність, а поглинання їжі заспокоює. Існує загальна і спеціальна (виборча) форми апетиту. Остання відображає потребу людського організму у вітамінах, білках, мінеральних речовинах і т. Д. Хороший апетит говорить про психічне і фізичне благополуччя людини. І навпаки, розлади апетиту можуть бути симптомами різних захворювань.

 

 

Способи знизити апетит

Дотримання режиму харчування.

У день 80% їжі, що з'їдається має припадати на сніданок і обід і лише решта 20% - на вечерю. Якщо Ви будете харчуватися кожні 2-3 години маленькими порціями, Ваш організм не встигне зголодніти. А значить, зможете уникнути перекусів і не з'їсти зайвого. Також швидкому насиченню сприяє повільне пережовування їжі.

Прийом їжі, домінуючій відчуття голоду. Вживання на сніданок багатих клітковиною і складними вуглеводами каш з круп дозволяє організму насититися надовго. Деякі дієтологи рекомендують з'їсти перед їжею часточку гіркого шоколаду. За рахунок містяться в ньому швидких вуглеводів організм посилає в мозок сигнал про насичення, і за обідом Ви з'їсте набагато менше.

Фізичні навантаження.

Швидко і ефективно схуднути допоможе легка фізичне навантаження (10-хвилинна гімнастика, танці під улюблену музику), вона допомагає знизити напругу і впоратися з виниклим почуттям голоду. Також корисні біг, ходьба і їзда на велосипеді. Щоб на час забути про їжу, Ви можете зробити наступну вправу: встаньте біля відкритого вікна, розставте ноги на ширині плечей, підніміть вгору руки і зробіть 10 глибоких вдихів.

Прийом достатньої кількості води.

Щоб знизити апетит, рекомендується вживати за 30 хвилин до їжі склянку кип'яченої або мінеральної води без газу. Цей спосіб дозволяє притупити бажання поїсти, наповнює шлунок і знижує кількість споживаної їжі. Часто за відчуття голоду приймають спрагу. Замість води Ви можете випити несолодкий зелений чай.

Позитивний психологічний настрій.

Стрес викликає занепокоєння і сприяє підвищеному апетиту. Їжа знімає відчуття тривожності і дискомфорту. Чим більше Ви нервуєте, тим сильніше Ваше бажання «заїсти» стрес. Тому для того, щоб природно знизити апетит, важливо зберігати оптимістичний настрій і спокій. Щоб знизити рівень тривоги, займіться улюбленою справою, прогуляйтеся на свіжому повітрі, відвідайте сеанс масажу.

 

 

Як зменшити апетит перед сном

Підвищення апетиту перед сном - реальна проблема для багатьох людей. Вони кажуть, що не можуть заснути, відчувають психологічний і фізичний дискомфорт і тому не висипаються. Чи існує вихід із цієї ситуації? Протягом години після засипання в головному мозку активізується гіпофіз, який виробляє лізин і аргінін. Ці амінокислоти синтезують гормон росту, що змушує організм переробляти жирові клітини в запас енергії. Якщо Ви вип'єте на ніч склянку теплого молока, це не тільки посприяє зменшенню бажання поїсти, але і подвигнет жирові клітини до активному розщепленню.

Натуральні компоненти

Гіркий апельсин

gorkiy apelsin

Зелений чай

zeleniy chay

Худія Гордоні

hudiya

 

Касія

kassiya

Гуарана

guarana

Гарцинія

gartsiniya

© ТОВ "Топ-Фарм"