^Наверх

*Результати можуть відрізнятись для різних споживачів і залежати від індивідуальних особливостей людини , прикладених зусиль , фізичних навантажень , способу життя і т.д.

Комплексний підхід до схуднення включає в себе наступні важливі пункти::


допомога для схудненняКорекція харчування

Подібні ефективні способи зниження ваги засновані на обмеженні споживання окремих страв (дієті) і нормалізації харчового режиму. Здоровий раціон відрізняється різноманітністю, включає максимум необроблених натуральних продуктів, в яких міститься велика кількість вітамінів і мікроелементів. Повсякденне меню повинно включати м'ясо, злаки, фрукти, овочі і т. д.

При цьому оптимальним співвідношенням вуглеводів, білків і жирів є 3: 1: 1.

Жоден з цих складових раціону не повинен ігноруватися повністю.

Найбільш здорове і легке схуднення передбачає від 3 до 5 прийомів їжі на добу невеликими порціями. Розрахувати індивідуальну калорійність добового раціону допоможуть лікарі-дієтологи і спеціальні комп'ютерні програми.

Найчастіше схуднення для жінок припускає зниження кількості споживаних в добу кілокалорій до 1000-2000, а для чоловіків - до 2000-3000.

 

 

Регулярні фізичні навантаження

Це один з кращих способів схуднення. Комфортне, здорове і ефективне схуднення не завжди передбачає заняття в тренажерному залі. Іноді швидко схуднути можна за допомогою того, що кожен день виконувати ранкову зарядку, в будні ходити на роботу пішки, а у вихідні активно відпочивати: кататися на велосипеді або роликах, гуляти і грати з дітьми в парку. Для найкращого результату фізична активність повинна бути регулярною.

 

Пропонуємо Вашій увазі комплекси вправ, розроблених спеціально для Вас*

 

Нескладні вправи для офісних співробітників

Всього 10 хвилин протягом робочого дня допоможуть Вам стати володарем плоского живота і пружних сідниць. Ці прості вправи стануть відмінною профілактикою захворювань хребта, до яких схильні багато офісних працівників.

У розділі «Фіззарядка» можна подивитися і інші вправи для схуднення.Використання препаратів для зниження ваги

Швидко схуднути можна за допомогою препарату "Фітнес". Ви можете полегшити процес корекції ваги і зробити самостійне схуднення ще більш ефективним*. Кращий засіб швидко схуднути Фітнес відпускається в аптеках без рецепта і коштує відносно недорого в порівнянні з аналогами.

В ході прийому таблеток зменшується апетит, нормалізується обмін речовин і запускається найприродніший і здорове схуднення. Пропонований спосіб не має побічних ефектів. Повна безпека препарату для здоров'я підтверджена клінічними випробуваннями. "Фітнес" надає допомогу при схудненні, роблячи результати тренувань і дієт довготривалими*.

 

 

Комплексний підхід до корекції ваги - це спосіб найкращого схуднення, що дозволяє на довгі роки зберегти красиве тіло і здоров'я, одночасно допомагаючи нормальній роботі всіх систем організму.

Натуральні компоненти

Гіркий апельсин

gorkiy apelsin

Зелений чай

zeleniy chay

Худія Гордоні

hudiya

 

Касія

kassiya

Гуарана

guarana

Гарцинія

gartsiniya

© ТОВ "Топ-Фарм"