^Наверх

*Результати можуть відрізнятись для різних споживачів і залежати від індивідуальних особливостей людини , прикладених зусиль , фізичних навантажень , способу життя і т.д.

зелений чай 2Комплекс для корекції фігури "Фітнес" був створений в 2015 році фахівцями компанії «ТОП-ФАРМ +», м.Харків..

 

Поява на світ продукту з назвою "Фітнес" - це результат багаторічної роботи керівництва компанії на ринку товарів для схуднення. Були вивчені десятки існуючих препаратів, харчові добавки для схуднення, проаналізовано численні клінічні випробування, визначені переваги і недоліки самих популярних рішень в галузі контролю над масою тіла.

Перед компанією стояло непросте завдання - розробити рецептуру нового препарату, що дає максимальний ефект зниження ваги, але разом з тим (і це основне!) - Безпечного продукту, що не містить заборонених речовин і не викликає звикання, тобто це повинні були бути натуральні засоби для схуднення*.

До роботи над складом "Фітнес" були залучені фахівці харківської компанії «Здорове харчування», дієтологи і експерти провідних науково-дослідних інститутів (Інститут Харчування, Інститут гігієни та дієтології, м.Київ).

Основна умова, поставлене розробникам - новий препарат повинен мати виключно натуральний склад. Підбір компонентів для "Фітнес" здійснювався виходячи з принципів сумісності та синергізму: по-перше, всі речовини повинні поєднуватися один з одним, зводячи до мінімуму виникнення алергічних реакцій; по-друге, кожен компонент повинен посилювати дію одного або декількох інших речовин (ефект синергії).

У результаті був затверджений найбільш оптимальний склад засоби для корекції фігури "Фітнес" з шести сухих рослинних екстрактів і однієї амінокислоти (L-карнітин).

Натуральний склад препарату, висока безпека всіх компонентів дозволили зареєструвати "Фітнес" в Міністерстві охорони здоров'я України як спеціальний харчовий продукт (дієтична добавка).

 

Комплекс для контроля массы тела "Фітнес" получил широкое признание среди потребителей.

 

До складу продукту були включені також екстракти кактус худія Гордоні і витяжка з шкірки гіркого апельсина (докладніше - в розділі Склад). Тепер новий "Фітнес" більшою мірою сприяє контролю над апетитом, а завдяки екстракту з шкірки апельсина гіркого (синефрин) збільшується ефективність спалювання жирів. Причому антіліпідное дію багаторазово зростає при включенні в програму схуднення фізичних навантажень.
З кожним роком зростає число людей, що мають зайву вагу і бажаючих схуднути. Компанія «ТОП-ФАРМ +» пропонує концепцію здорового і комфортного схуднення, засновану на синтезі досягнень в галузі дієтології та фітомедицини*.

Пропонуємо Вам зупинити свій вибір на засобі для схуднення "ФІТНЕС".  Без збитка для здоров'я і без побічних ефектів*.

Ми закликаємо поставитися до проблеми зайвої ваги комплексно. Для довгострокового зниження ваги необхідно грамотне харчування і дозовані фізичні навантаження. Препарат "Фітнес"  слід розглядати як ефективний  засіб, що дозволяє прискорити процес схуднення, і зробити його більш швидким і комфортним*.

Співробітники нашої компанії з радістю проконсультують Вас щодо застосування "Фітнес". Для цього достатньо лише зателефонувати нам за телефонами:

 

+38 (097) 0956403

+38 (063) 6905803

+38 (095) 3034483,

 

 
або написати нам на пошту - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
наша продукція допомогла вирішити проблему надмірної ваги тисячам людей в Україні. Ми дякуємо Вам за довіру і докладемо максимум зусиль, щоб його зберегти і примножити!
ТОВ «ТОП-ФАРМ +»

 

Натуральні компоненти

Гіркий апельсин

gorkiy apelsin

Зелений чай

zeleniy chay

Худія Гордоні

hudiya

 

Касія

kassiya

Гуарана

guarana

Гарцинія

gartsiniya

© ТОВ "Топ-Фарм"