^Наверх

*Результати можуть відрізнятись для різних споживачів і залежати від індивідуальних особливостей людини , прикладених зусиль , фізичних навантажень , способу життя і т.д.

  Ефективне схуднення для жінок, кращий спосіб здорового схуднення - препарат ФІТНЕС*

препарати для схудненняПроблема надмірної ваги стала справжнім бичем нашого суспільства.

Сьогодні легке схуднення перетворилося на нав'язливу ідею у значної частини населення планети. Все частіше люди задаються питанням: як схуднути швидко і якісно?

Звичайно, в першу чергу це питання турбує жінок, але і сильна стать теж шукає відповідь - кaк швидко схуднути чоловікові? Зайві кілограми стають перешкодою для влаштування особистого життя і кар'єри, знижують самооцінку, не дають повноцінно займатися творчістю і подорожувати.

Але це лише один бік проблеми: не можна забувати, що жирові відкладення негативно позначаються не тільки на емоційному, а й фізичному стані людини. Надмірна вага збільшує навантаження на кістки і суглоби, ускладнює роботу всіх органів, провокує задишку, скачки артеріального тиску і т.д.

Сукупність цих факторів змушує багатьох шукати найкращий, здоровий і легкий спосіб швидко і ефективно скинути зайву вагу. Небагато відразу йдуть за допомогою до фахівців, більшість намагаються вирішити проблему надмірної ваги самі.

 Основні причини появи зайвої ваги


Фітнес для схудненняСпадкова схильність. Схильність до ожиріння передається від батьків на генетичному рівні. Діти людей, страждаючих ожирінням, при відсутності регулярного фізичного навантаження і незбалансованому харчуванні значно частіше повніють в порівнянні з тими, у кого в родині не було проблем із зайвою вагою.

Гормональний дисбаланс. При зменшенні або збільшенні кількості вироблюваних гормонів в організмі порушується обмін речовин, що є однією з причин появи надмірної ваги. Тому нерідко ожиріння виникає на тлі прийому деяких гормональних препаратів, під час вагітності та лактації, а також у старшому віці, навіть якщо до цього у людини не було схильності до повноти.

Неправильне харчування. Людині необхідно отримувати з їжею саме стільки ефективної енергії, скільки його організм здатний витратити. Переїдання і зловживання калорійними стравами веде до появи жирових відкладень, які відкладаються «про запас».

Низька фізична активність. При малорухливому способі життя, коли вся денна активність зводиться до кільком десяткам кроків від дивана до офісного столу, організму нікуди витрачати енергію, отриману з їжею. Зайві калорії стають причиною другого підборіддя, галіфе, об'ємного живота і навіть жирових відкладень на внутрішніх органах.


Визначення надмірної ваги

Дізнатися про наявність зайвої ваги можна, обчисливши індекс маси тіла (ІМТ). Для цього потрібно розділити вагу людини в кілограмах на квадрат його зрісту в метрах.

Нижче представлена ​​інтерпретація отриманих даних:

    до 16 - значний недолік ваги;
    
від 16 до 18,5 - недостатня вага;
    
від 18,5 до 25 - оптимальну вагу;
    
від 25 до 30 - зайва вага;
    
від 30 до 35 - I стадія ожиріння;
    
від 35 до 40 - II стадія ожиріння;
    
більше 40 - III стадія ожиріння.

Дізнавшись ІМТ, можна визначити, які способи здорового і безпечного схуднення підходять саме Вам: при зайвій вазі найефективнішими стануть дієта і самостійні заняття спортом, тоді як з ожирінням будь-якого ступеня допомога при схудненні надасть тільки кваліфікований лікар.

Натуральні компоненти

Гіркий апельсин

gorkiy apelsin

Зелений чай

zeleniy chay

Худія Гордоні

hudiya

 

Касія

kassiya

Гуарана

guarana

Гарцинія

gartsiniya

© ТОВ "Топ-Фарм"